Буткемп WE.Brave
Двотижневе безкоштовне інтенсивне навчання та особисті менторські сесії для розвитку стартапів, серед засновників яких є жінки, або 70% сore-команди яких – жінки. Буткемп реалізований за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
Буткемп WE.Brave
ОГЛЯД ПРОГРАМИ
Буткемп WE.Brave – це безкоштовна програма, що складається з інтенсивного навчання та особистих менторських сесій з експертами технологічної сфери.
Мета буткемпу – допомогти командам стартапів, серед засновників яких є жінки, або 70% складу core-команди яких – жінки, отримати необхідну експертизу та міжнародний нетворк для успішного розвитку.
Три найкращі проекти-учасники отримають додатковий бюджет $6500 на консалтинг та менторство, необхідне для подальшого розвитку бізнесу.
В межах програми охопимо такі теми
Вимоги для участі в програмі
Наявність стартапу / технологічного проєкту як мінімум, на стадії розробки. Робочий МVP та/чи досвід отримання інвестицій / грантових коштів буде перевагою.
Засновницею та/або співзасновницею проєкту має бути жінка. Також участь у буткемпі можуть брати продукти, засновані чоловіками – за умови, що 70% сore-команди – жінки.
Щонайменш двоє представників проєкту мають бути готовими до інтенсивного навчання впродовж 2 тижнів
Рівень знання англійської мови: Upper-Intermediate або вище.
Намір розвивати ваш стартап після навчання: працювати над залученням інвестицій, створенням робочих місць та монетизацією.
Етапи буткемпу
Подача заявок на участь
Відбір учасників
Буткемп
Індивідуальні менторські сесії для 3 проектів переможців
Посткомунікація з учасниками та переможцями
Ментори
Костянтин Соловйов
Експерт з комунікацій, власник маркетингової агенції та ментор стартап-акселератора. Костянтин допомагає своїм клієнтам успішно долати виклики зростання та маркетингові трансформації. Він також є запрошеним викладачем в SET University з курсу “Розвиток підприємницького мислення”.
Максим Монета
Засновник Startupers, венчурний партнер акселератора Founder Institute. Попередній досвід Макса включає членстсво в команді управління Nokia та понад 7 років підприємництва у скандинавських та європейських технологічних екосистемах. Також Макс є членом UVCA, лектором та наставником.
FAQ
Я жінка-співзасновниця технологічного продукту, чи може мій проєкт брати участь у буткемпі, якщо інші співзасновники – чоловіки?
Так, ваш проєкт може брати участь у буткемпі, адже одна із груп аудиторії для проєкту – це жінки-співзасновниці технологічних продуктів.
Я чоловік – засновник технологічного продукту, але 70% нашої core-команди – це жінки, чи можу я брати участь у буткемпі?
Так, ви можете брати участь у буткемпі, адже одна із груп аудиторії для проєкту це чоловіки-засновники технологічних продуктів за умови, якщо 70% core-команди проєкту – жінки.
Я жінка-засновниця технологічного продукту, чи може мій проєкт брати участь у буткемпі, якщо жінки не складають 70% нашої core-команди?
Так, ви можете брати участь у буткемпі, адже одна із груп аудиторії для проєкту це жінки, які заснували власний технологічний продукт.
Чи можу я взяти участь у програмі, якщо в мене немає стартапу?
Ні, не можете. Саме ця програма передбачає наявність в учасників продукту/стартапу/технологічного рішення як мінімум на стадії розробки. Втім, ми радимо вам слідкувати за новинами SET University, оскільки періодично у нас з’являються можливості для тих, хто ще не має свого продукту/стартапу, але прагне цього.
Чи інвестуєте ви у мій проєкт?
Ні, ми не інвестуємо в бізнеси. Головна цінність цієї програми — отримати нові знання, навички і нетворк для успішного розвитку вашого продукту. Також в межах WE.brave три найкращі проекти отримають додатковий бюджет на консалтинг та менторство, необхідне для подальшого розвитку бізнесу.
Чи гарантує заповнення заявки потрапляння у програму?
Ні, не гарантує. Серед усіх заявок ми оберемо обмежену кількість учасників та стартапів. Втім, мінімальна кількість учасників від одного стартапу/проєкту – двоє, тож, якщо ваш проєкт пройде у програму, то це гарантує участь і вам, і вашим колегам.
Які критерії відбору учасників?
Проєкти мають відповідати умовам згаданим вище, а форма для участі має бути заповнена відповідно до вказаних у ній вимог. Також під час відбору організатори звертатимуть увагу на такі чинники:
– Різноманіття навичок та досвіду в команді проєкту.
– Життєздатність бізнесу та фінансової моделі
– Стадія готовності продукту до запуску
– Потенціал розвитку продукту на міжнародному ринку
– Потенціал залучення фінансування
– Потенціал зростання та впливу
Яке навантаження в межах буткемпу?
Інтенсивність програми передбачає те, що на проходження буткемпу учасники мають виділяти близько 6 годин щодня, крім вихідних.
Коли я дізнаюся, чи мій проєкт пройшов відбір?
Впродовж 4-8 березня ми сконтактуємо з усіма аплікантами щодо участі у проєкті і повідомимо, чи пройшла заявка відбір на участь. Також опційно ми можемо запропонувати провести додаткові інтерв’ю.
Якщо я не зможу підключитися онлайн на одну із лекцій, чи зможу я подивитися її в записі?
Усі навчальні матеріали в межах програми будуть записані, тож ви зможете і подивитися записи лекцій протягом програми, і повернутися до них згодом. Втім, ми дуже рекомендуємо учасникам доєднуватися до прямих ефірів. Активність також впливатиме на рішення про те, хто отримає додатковий бюджет на консалтинг для розвитку бізнесу.
Яка мінімальна кількість учасників програми від одного проєкту/стартапу?
Мінімальна кількість учасників від одного проєкту/стартапу – двоє. Втім, якщо від вашої команди захоче доєднатися більше людей, вони зможуть це зробити. Ми не обмежуємо проєкти у кількості учасників команди, які беруть участь у буткемпі.