Generation H: Bootcamp
Інтенсив для розвитку HealthTech-стартапів: менторство, нетворк та можливість отримати інвестиції

Generation H: Bootcamp
Огляд програми
Цей буткемп — не просто акселераційна програма для стартапів, а колаборація можливостей бізнесу та інтересів сектору охорони здоров’я. Наша велика мета — створити платформу для довгострокового розвитку інноваційних проєктів та надати необхідну підтримку для розвитку індустрії healthtech в Україні та за кордоном.
Ми відберемо 15 стартапів, які протягом 2 тижнів отримають 360° підтримку для розвитку свого продукту — від едвайзингу та нетворку до довгострокового партнерства та грантів. Наприкінці буткемпу на учасників чекає DemoDay — фінальний захід, де найкращі стартапи презентують свої проєкти та отримають можливість знайти інвесторів та партнерів.
Бенефіти програми




НА КОГО МИ ЧЕКАЄМО

Фаундери та команди, які працюють над HealthTech-стартапами

Продукти на стадії MVP/Pre-Seed
ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

Наявність стартапу / технологічного проєкту на стадії МVP

Щонайменш двоє представників проєкту мають бути готовими до інтенсивного залучення впродовж 2 тижнів

Рівень англійської від Upper-Intermediate

Намір розвивати ваш стартап після навчання: працювати над залученням інвестицій, створенням робочих місць та монетизацією

Готовність бути частиною SET Community

Досвід отримання інвестицій / грантів буде перевагою
Special Prize
Команда-переможець Generation H: Bootcamp отримає грант в розмірі 5000$ на розвиток стартапу.
Програма буткемпу
Day 1: Management & Product
Day 2: Management & Product
Day 3: Experts day
Day 4: Marketing, PR, Communication
Day 5: Networking & Building Partnerships
Day 6: Business Development & Sales
Day 7: Pitching & Team Management
Day 8: Investors Day 1
Day 9: Investors Day 2
Day 10: Final Day
Ментори

Franc Bogovic
Франк наразі є операційним директором finance&invest.brussels. Він керівник венчурного фонду, підприємець, колишній консультант з управління та колишній депутат парламенту, який має значний бізнес-досвід у Європі та Південно-Східній Азії. Вільно володіє нідерландською, французькою та англійською мовами, має професійний досвід роботи з німецькою. Сфери його експертизи включають венчурний капітал, сталий розвиток фінансів, масштабування бізнесу, орієнтацію на клієнта, lean-менеджмент та політику. Він успішно очолював складні процеси трансформації та реструктуризації, відігравав ключові ролі у створенні та відновленні багатьох організацій. Стиль керівництва Франка є поєднанням трансформаційного та ситуаційного підходів, що зосереджені на стимулюванні команд до перевищення цілей і адаптації до унікальних потреб проектів. Захоплений створенням бізнесів, технологіями та новими бізнес-моделями, Франк у січні 2023 року розпочав навчання на заочній програмі Executive MBA в Оксфордському університеті.

Катрін Гейскенс
Як керуюча партнерка в Capricorn Partners (www.capricorn.be), інвестиційній компанії, розташованій у Льовені, Бельгія, Катрін наразі керує венчурними фондами Capricorn Digital & Health, маючи понад 20 років досвіду у сфері венчурного капіталу. Будучи піонеркою в цій галузі, вона особливо цікавиться інвестиційними можливостями в сфері healthtech, які виникають із перетворення даних у практичні інсайти за допомогою технологій штучного інтелекту, цифрових двійників, Інтернету речей (IoT) та науки про дані. Її надихає робота з пристрасними підприємцями.
Катрін була першою жінкою-президенткою BVA (Бельгійської асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій) і протягом десяти років входила до її ради директорів. Крім того, Катрін є членкинею ради VARIO (Фламандська рада з інновацій та підприємництва) та членкинею правління Guberna (Інститут директорів). У 2020 році її було визнано однією з “Inspiring Fifty” Бельгії — нагородою, що відзначає надихаючих жінок-лідерів у технологіях.
Катрін здобула ступінь магістра економіки бізнесу: бізнес-інженерії (КУ Льовен) та має ступінь MBA від Чиказької школи бізнесу (Chicago Booth School of Business) Університету Чикаго. До того, як захопитися венчурним капіталом, Катрін мала коротку кар’єру в банківській справі та управлінському консалтингу, а також працювала в стартапі.


Володимир Нерубенко
Серійний HealthTech підприємець
15 років в HealthTech
co-Founder TerraLab
co-Founder Lab24
co-Founder Nasnaga
co-Founder Liki24 Foundation (charity)
Member of advisory board Ukraine EIT

Кирило Гончарук
Кирило має понад 20 років досвіду в розробці ІТ-продуктів. У 2023 році він був удостоєний титулу CTO року за версією Mobile Europe. Раніше займав керівні посади в таких великих компаніях України, як VEON та DTEK. Крім того, Кирило є членом ради Української Діабетичної Федерації. Він має ступінь Global Executive MBA від бізнес-школи IESE, Університет Наварри.
Як засновник і генеральний директор стартапу у сфері охорони здоров’я CheckEye, Кирило Гончарук забезпечує стратегічне, фінансове та операційне управління компанією. Він є ключовим представником CheckEye для акціонерів, державних установ, некомерційних організацій та широкої публіки. Кирило зосереджується на розробці фінансової, операційної, торговельної та маркетингової структур компанії, щоб забезпечити постійне покращення та підвищити операційну ефективність. Він відіграє важливу роль у встановленні стратегічних партнерств у різних регіонах, реалізуючи бачення CheckEye щодо створення пацієнтоцентричної середовища на основі філософії профілактичної медицини.
Партнери


FAQ
Чи інвестуєте ви у мій проєкт?
Ні, SET University не інвестує в бізнеси. Проте в межах буткемпу ми долучаємо партнерів, через яких найкращі проєкти можуть залучити інвестиції.
Чи гарантує заповнення заявки потрапляння у буткемп?
Ні, не гарантує. Серед усіх заявок ми оберемо обмежену кількість команд, проєктів та стартапів, котрі зможуть долучитись до програми.
Я маю лише ідею для проєкту в сфері HealthTech — чи можу я брати участь в буткемпі?
Ні, для участі в буткемпі ми розглядаємо учасників з проєктами мінімум на стадії MVP. Якщо у вас є проєкт на стадії ідеї — радимо розглянути наш ідеатон.