
Information and Cybersecurity Management
Комплексна академічна програма, присвячена побудові інфраструктури та покрокової стратегії кіберзахисту для вашої компанії
Information and Cybersecurity Management
Огляд програми
Програма мікромагістратури надає практичні знання для побудови стратегії та інфраструктури захисту компаній в кіберпросторі. Протягом 14 тижнів ми пройдемо шлях від основних кіберзагроз до впровадження сценаріїв захисту на стратегічному рівні. Навчимося аналізувати і прогнозувати ризики для ринків України, США та Європи.
Протягом навчання ви будете працювати над власним проєктом – розробкою покрокової стратегії з кіберзахисту для вашої компанії або на прикладі реального кейсу. Завдяки можливості постійно спілкуватися та отримувати фідбек від викладачів та менторів ви зможете використати отриманні знання на практиці та завершити навчання з готовою стратегією для вашої компанії.
Що ви вивчите:






Освітні модулі
Модуль 1. Fundamentals of Cybersecurity
Дізнайтеся про основні принципи кібербезпеки, зокрема, як виявляти загрози, убезпечувати системи та мережі, а також передбачати потенційні кібератаки.
- Теми модулю:
- Підмодуль 1 — Computing Security Concepts and Problems
- Підмодуль 2 — Cryptography and PKI, Trusted Services
- Підмодуль 3 — Networking and Communication
- Підмодуль 4 — Systems Hardening
- Підмодуль 5 — BCP, IRP, DRP
Модуль 2. Global Project Management and Leadership
Розбираємо фундаментальні навички, необхідні для управлінця: лідерство, стратегічне управління бізнесом і технічне управління проєктами.
- Теми модулю:
- Підмодуль 1 — Technical Project Management
- Підмодуль 2 — Cybersecurity Leadership Essentials
- Підмодуль 3 — Business Management
Модуль 3. Cybersecurity Risk Management
Ознайомтеся з ключовими принципами аналізу, оцінки та мінімізації ризиків для системи інформаційної безпеки на основі якісних та кількісних методів роботи з даними.
- Теми модулю:
- Підмодуль 1 — Introduction to Cybersecurity Risk Management
- Підмодуль 2 — Cybersecurity Risk Management Process
- Підмодуль 3 — Standards and Frameworks for Cyber Risk Management Approach
Модуль 4. Supply Chain Security Management
Детально розбираємося, як виявляти, аналізувати та мінімізувати ризики, пов'язані з іншими організаціями в межах логістичної взаємодії. Також розглянемо два сценарії побудови логістичних ланцюгів, як в контексті фізичної безпеки, товарів, так і системи інформаційної безпеки програмного забезпечення.
- Теми модулю:
- Підмодуль 1 — Supply Chain and Third Party Services
- Підмодуль 2 — Threats and Supply Chain Security
- Підмодуль 3 — Best Practices & Frameworks
Модуль 5. Security Governance, Ethics, and the Legal Environment
Досліджуємо нетехнічні аспекти кібербезпеки. Цей модуль присвячений вирішенню етичних та правових проблем у сфері захисту цифрової інфраструктури.
- Теми модулю:
- Підмодуль 1 — International and Local Legislation in Cybersecurity
- Підмодуль 2 — Cybersecurity Governance
- Підмодуль 3 — Ethics, Privacy and Human Rights in Cybersecurity
Куратори та викладачі


Олексій Барановський
Президент київського відділення ISACA — Information Systems Audit and Control Association. Понад 15 років досвіду в сфері інформаційної та кібербезпеки, працював в якості Security Analyst, CISO та на дослідницьких позиціях.
Ph.D з інформаційних технологій, асоційований професор в НТУУ “КПІ ім І. Сікорського”, старший викладач у – Blekinge Institute of Technology (Швеція).

Нік Гісінто
Нік працював оперативним співробітником у Центральному розвідувальному управлінні. Потім він перейшов у приватний сектор, де займався розробкою програм протидії внутрішнім загрозам та розвідки в компаніях Tesla та Uber. Він був віце-президентом компанії RiskIQ, яка зараз входить до складу Microsoft, а згодом допомагав блокчейн-компанії Chainlink Labs. Нік також є Нік є професором практики кібербезпеки, а також CISO у William Jewell College, і запрошеним професором у SET University.


Оуен О’Коннор
Оуен О’Коннор – лідер у сфері кібербезпеки з 25-річним досвідом роботи в галузі технологій, фінансових послуг, біотехнологій та консалтингу.
Наразі він обіймає посаду керуючого директора в глобальній команді з кібербезпеки у State Street, провідній міжнародній фінансовій компанії. Попередні посади включали Salesforce, де він створив та очолював команди з реагування на інциденти, криміналістики та хмарної безпеки, а також заснував стартап у сфері кібербезпеки, який займався онлайн-контентом як судовими доказами.


Ірина Шимко
Mагістр з менеджменту та бізнес-аналізу. Понад 15 років досвіду управління у продуктових IT компаніях, з яких 10+ років у напрямку business development. CEO в Langate Software. Ірина також викладає курс «Technical Project Management» на магістерських програмах в SET University.
Переваги

Можливість розробити покрокову стратегію з кіберзахисту для вашої компанії у супроводі викладачів та менторів

Викладачі – експерти-практики з України, США та Європи (досвід ЦРУ, Salesforce, Tesla, Uber, Sigma Software, Octava Defence)

Навчання в групі однодумців зі схожими викликами – керівники технічних команд, DevOps, засновники компаній.

Адаптивне онлайн навчання — можна поєднувати навіть з full-time роботою
Відгуки студентів/-ок першого набору

Тамара Берестяна
Мені сподобались інтерактивні воркшопи та зустрічі з експертами, тому що ті теми, які висвітлюються на заняттях – ШІ, поширення 5G, безпека в онлайн-просторі – дуже актуальні сьогодні. До того ж навчання відбувається англійською мовою, що було додатковою практикою. Це можливість отримати унікальну інформацію та досвід від експертів з реальною експертизою. Сподобалась взаємодія з викладачами на програмі, це легке спілкування, тебе сприймають як рівного. Ти можеш відверто поспілкуватись та дізнатись те, що тебе цікавить і у тебе завжди є зворотній зв’язок.

Олег Хаврук
Мені сподобались інтерактивні воркшопи та зустрічі з експертами, тому що ті теми, які висвітлюються на заняттях – ШІ, поширення 5G, безпека в онлайн-просторі – дуже актуальні сьогодні. До того ж навчання відбувається англійською мовою, що було додатковою практикою. Це можливість отримати унікальну інформацію та досвід від експертів з реальною експертизою. Сподобалась взаємодія з викладачами на програмі, це легке спілкування, тебе сприймають як рівного. Ти можеш відверто поспілкуватись та дізнатись те, що тебе цікавить і у тебе завжди є зворотній зв’язок.

Микола Платов
Мікромагістратура “Information and Cybersecurity Management” в SET University продемонструвала високий рівень якості навчання, структурованої програми, а також відмінну організацію та підготовку.
Практичний досвід викладачів став цінним доповненням до теоретичних знань. Кожен викладач мав свій унікальний підхід і часто використовував реальні кейси з професійної діяльності.
Моя основна мета полягала в розширенні знань з технічного рівня до більш стратегічного. Мене цікавило розуміння корпоративної безпеки, її процесів, методик, практик та фреймворків. Усі ці аспекти були повністю охоплені програмою.
Окрема подяка команді менеджерів, Анні та Богдану за професійний супровід протягом усього навчального процесу.
Юлія Демченко
Ще до початку мікромагістратури, я робила дослідження щодо впровадження SOC і CERT в Державній прикордонній службі, на прикладі Польщі. Це дослідження дозволило мені розібратися з базовими поняттями у сфері: як створюються центри реагування на кіберзагрози, основні алгоритми реагування на ризики тощо. Але мені бракувало можливості спілкуватись саме з IT-спеціалістами та практичного навчання. Мікромагістратура від SET University розв’язала мою проблему.
Вебінари, окрім теоретичних знань, які можна було закріпити на платформі, надавали практичні навички від фахівців з індустрії. Я ще досі розсортовую отримані знання, оскільки обсяг інформації на програмі дуже великий.
Зараз завдяки програмі я допрацьовую документ з рекомендаціями щодо створення центру реагування на кіберзагрози у ДПСУ. Ми поглиблюємо співпрацю з ЄС та маємо впроваджувати їх стандарти захисту в правоохоронних органах.
Для кого?

фахівці DevOps та DevSecOps

Middle+ розробники

тім-ліди технічних команд

InfoSec спеціалісти

Системні адміністратори

C-level менеджмент та інші співробітники, залучені у безпекову стратегію компанії
Frequently Asked Questions
Хто може податися на участь у програмі?
Участь в програмі Information and Cybersecurity Management можлива для тих, хто має ступінь бакалавра з STEM-спеціальностей АБО мінімум 2 роки досвіду роботи в IT-сфері.
Важливо: навички програмування НЕОБОВ’ЯЗКОВІ для цієї програми.

Чи потрібно вміти програмувати для навчання на цій програмі?
Ні, навички програмування необовʼязкові для цієї програми.

Що таке мікромагістратура?
Мікромагістратура – це середньострокова програма (microcredentials program), що передбачає декілька навчальних модулів з основної магістерскої програми, за проходження яких випускники отримують кредити ECTS, які можна зарахувати під час навчання на магістратурі пізніше

В якому форматі проходитимуть заняття?
Навчання проходить у форматі blended-hybrid learning. Освітній контент буде доступний на платформі, а всі завдання можна проходити онлайн у зручний для вас час. Також раз на тиждень будуть проходити онлайн-воркшопи з викладачами та роботою у групі.
Детальний розклад онлайн-воркшопів та гостьових лекцій студенти отримають перед стартом навчання. Записи всіх лекцій зберігатимуться на навчальній платформі.

Чи можна перезарахувати отримані в межах мікромагістратури кредити ECTS на магістерській програмі з кібербезпеки?
Так. Студенти, які успішно склали всі шість освітніх модулів (з середнім рейтингом 80%+) та пройшли відбір на магістерську програму, можуть перезарахувати кредити ECTS.

Чи гарантує сертифікат отримання співбесіди та роботи одразу після курсу?
Наявність сертифікату про успішне проходження мікромагістратури підтверджує ваші знання інструментів та принципів, що дозволять виділитися серед інших кандидатів. При цьому сертифікат, як такий, не є гарантом співбесіди чи роботи. Проте ви можете додати сертифікат про закінчення програми до себе на сторінку в LinkedIn та в резюме, щоб продемонструвати свої досягнення і підкреслити отримані знання.

Чи є можливість отримати стипендію?
Так, на програмі Information and Cybersecurity Management є стипендійні місця для представників ЗСУ та ветеранів, держслужбовців та жінок, які хочуть розвиватися в ІТ.
Партнери



Дізнайтесь детальніше про програму SET University
