SET Bootcamp: Web3
Двотижневий освітній буткемп для стартапів у сфері Web3.0 та блокчейну.
SET Bootcamp: Web3
Огляд програми
Web3 Bootcamp — це інтенсивна освітня програма для стартапів, які хочуть покращити взаємодію з користувачами, оптимізувати продуктові процеси та знайти рішення для роботи з наявними bottleneckʼами. В межах двотижневої програми фаундери та їх команди фокусуються на визначенні основних проблем, пошуку та валідації рішень. Крім практичних воркшопів учасники також розберуть теми пітчингу, роботи з медіа, побудові маркетингових стратегій та систематизують власну роботу над проєктом.
В основі буткемпу — принципи Service Design та крос-командної взаємодії. Програма поділена на два основні треки, й фокусується на пошуку учасниками рішень та мінімальній залученості менторів.
Вимоги для участі в програмі
Важливо: обов'язкова вимога для участі в цьому буткемпі — наявність стартапу у сфері Blockchain та Web3. Продукт має бути, як мінімум, на стадії MVP/демо-версії. Web3 Bootcamp був спеціально розроблений для стартапів зі вже сформованим командами та наявними досягненнями.
Маєте MVP або демо-версію продукту у сфері Web3
У вас є сформована команда, та ви готові приділяти 5+ годин упродовж двох тижнів навчання
Бажаєте покращити продукт, або бізнес-процеси всередині проєкту
Подаєте заявку на SET Web3 Bootcamp
В межах Web3 Bootcamp покриваємо теми:
Тиждень 1
Тиждень 2
Ментори
Максим Семенчук
Михайло Аджоєв
Засновник і CEO Cowchain — компанії з розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на продуктах у сферах Blockchain, DeFi, NFT, X2Earn та AI. Михайло має багаторічний досвід розробки програмного забезпечення та детально досліджує продукти, аналізуючи як бізнес, так і технічні аспекти.
Хто може подати заявку?
Засновники стартапів у сфері blockchain та web 3, які мають попередні досягнення з проєктами та хочуть розвивати компанії
Сервісні та продуктові команди з MVP/демо наближених до продакшену
Web3 стартапи та компанії, які знайшли свою нішу на ринку та прагнуть комплексно покращити процеси
Як взяти участь?
Партнери
Blockchain for Future
Blockchain for Future — це онлайн-конференція присвячена темі blockchain та Web3. В межах конференції:
— лекції та виступи міжнародних та українських експертів у сфері Web3;
— final pitching стартапів-учасників Web3 Bootcamp фаунедрам та CEO успішних європейських стартапів у сфері блокчейн.
Дата: 28 та 29 квітня.
FAQ
Хто може подати заявку на участь в Web3 Bootcamp?
Web3.0 стартапи, з будь-яких сфер. Проте є дві ключові вимоги, продукт має бути, як мінімум, на етапі повноцінного MVP та продакшену. Один з фаунедрів/-ок має бути українцем/-кою. Буткемп розроблено з фокусом на виклики та складнощі, через які проходять вже запущені проєкти зі сформованими командами. Тільки в такому випадку ви зможете отримати максимум користі від участі.
Якщо в мене немає MVP та команда тільки на етапі формування, чи можу я подаватися?
На жаль, ні. Цей буткемп був розроблений саме для стартапів на більш пізніх етапах. SET University активно працює і над іншими програмами для проєктів різних рівнів.
Для програми Web3 Bootcamp ми шукаємо вже сформовані команди, а мінімальною вимогою до продукту є: наявність вже демонстраційні версії або MVP наближеного до продакшену.
Яке навантаження в межах Web3 Bootcamp?
2 тижні близько 5 годин на день в межах самого буткемпу та ще 4 години додатково на виконання задач та пошук рішень. Навантаження велике й SET University просить враховувати це в процесі подачі на буткемп. Учасники мають надати зобовʼязанні долучатися до занять без пропусків та відповідно до визначеного графіку.
Який формат буткемпу?
В основі Web3 Bootcamp принципи Service Design та активної взаємодії учасників всередині команди й між командами. Перша частина програми буде присвячена виключно пошуку рішень з мінімальним залученням менторів у форматі коротких консультацій, фасилітації та валідації напрацювань команди.
Друга частина складатиметься з лекцій та фінального пітчингу у метаверс. Всі активності відбуватимуться онлайн.
Чи інвестуєте ви в мій стартап?
Ні, ми не інвестуємо в бізнеси. Однак SET University працює над тим, щоб залучати інвесторів та інші фонди (з України та з-за кордону) для оцінки бізнесів на предмет інвестування.
Як відбувається відбір стартапів?
Відбір відбувається на основі відкритого конкурсу. Кожна команда/проєкт/тощо заповнюють заявку й на основі саме цієї інформації команда українських та іноземних експертів приймає рішення, щодо допуску проєкту.
Закликаємо заповнювати аплікаційну форму відповідно до всіх вимог та надавати комплексну інформацію.