Cybersecurity Risk Management

Дата: 2 / 10 / 24
Реєстрація: До 2 жовтня 18:00

Про івент

Запрошуємо вас на онлайн вебінар Cybersecurity Risk Management від SET University, де ви дізнаєтесь про ключові аспекти управління ризиками в кібербезпеці. Під час зустрічі обговоримо процеси ідентифікації, аналізу та моніторингу кіберризиків, а також як ці заходи допомагають досягати бізнес-цілей і забезпечувати безпеку в організаціях.

Особливу увагу приділимо тому, як грамотно складена стратегія управління ризиками може значно покращити стан кібербезпеки вашої компанії. Ви дізнаєтесь, як правильно визначати та пріоритезувати ризики, щоб бути на крок попереду кіберзагроз.

Спікери

Олексій Барановський

Президент київського відділення ISACA — Information Systems Audit and Control Association. Понад 15 років досвіду в сфері інформаційної та кібербезпеки, працював в якості Security Analyst, CISO та на дослідницьких позиціях.

Ph.D з інформаційних технологій, асоційований професор в НТУУ “КПІ ім І. Сікорського”, старший викладач у – Blekinge Institute of Technology (Швеція).

THE BORYS (ig: the_borys_official)

Технічний інфлюенсер та підприємець, який активно висвітлює теми сучасних технологій, кібербезпеки та інновацій. Завдяки своїм проектам Rovertech та іншій діяльності Борис привертає увагу до важливих аспектів технологічного розвитку.

Ви дізнаєтесь про:

Методи ідентифікації та аналізу кіберризиків
Як ефективно мінімізувати ризики для бізнесу
Стратегії моніторингу та звітування про ризики

Коли:

2 жовтня о 18:30

Формат:

Що на вас чекає:

Цікава дискусія під керівництвом технічного інфлюенсера Бориса та практичні поради від Олексія Барановського, що допоможуть вам орієнтуватися в сучасних тенденціях кібербезпеки та бути готовими до майбутніх викликів.

Як зареєструватися:

Натисніть кнопку “Зареєструватися“, і ми надішлемо вам лінк на вебінар через Telegram.

До зустрічі!

Вас може зацікавити

Наступне online event

Майбутні професії в ІТ