Магістратура в IT: на що звернути увагу при виборі

Час: 18:00
Реєстрація: До 12 серпня 15:00

ПРО ІВЕНТ

Зустріч з академічною командою SET University, під час якої ви дізнаєтесь про всі важливі аспекти вибору магістерської програми в IT у 2024 році. Ми розповімо про те, як обрати програму, яка найкраще відповідає вашим професійним цілям та інтересам. Ви отримаєте інформацію про процес подачі документів, вимоги до вступу та ключові етапи підготовки. Ознайомитеся з нашими освітніми підходами, програмами стажування та можливостями працевлаштування для студентів та випускників.

Ми також поговоримо про перспективи після завершення навчання, включаючи можливості кар’єрного зростання та розвиток професійних навичок.

Ви дізнаєтесь про

ключові критерії вибору магістратури
процес подачі документів
перспективи після завершення навчання

КОЛИ

12 серпня о 18:00

Формат

Що на вас чекає

Чіткі відповіді та рекомендації від академічної команди SET University, які допоможуть вам зробити правильний вибір для подальшого навчання.

Як зареєструватися

Натисність кнопку “Зареєструватися” і ми надішлемо вам лінк на зустріч 19 червня через Telegram.

До зустрічі!

Вас може зацікавити

Наступне online event

Cybersecurity Risk Management