Вимоги до вступників та формат навчання.

Вимоги до вступників

Для вступу та успішного навчання на магістерських програмах в SET University всі вступники повинні відповідати наступним критеріям.
Мати диплом рівня бакалавр або магістр/спеціаліст
Мати оновлені військово-облікові документи відповідно до вимог чинного законодавства (для абітурієнтів-чоловіків)
Володіти англійською мовою на рівні B2 та вище
Скласти ЄВІ та ЄФВВ

Як буде проходити навчання

Навчання на магістерських програмах SET University проходить у форматі blended-hybrid learning. Освітній контент буде доступний в LMS, а всі лекції та семінари будуть проходити онлайн за заздалегідь визначеним графіком.
Детальний розклад буде повідомлено студентам у вересні перед початком навчання. Про всі офлайн активності та мітапи академічна команда SET University попереджатиме студентів заздалегідь, щоб ви могли спланувати свій графік.

Важливо

Навчання можливо поєднувати з full-time роботою. Проте ви маєте враховувати навантаження, яке закладено магістерські програми. В середньому студентам варто орієнтуватись на 10-12 годин на тиждень для відвідування занять і 15-20 годин для виконання домашніх завдань.
Лекційні та практичні заняття можуть проходити зранку та ввечері, в залежності від того, який графік буде узгоджено з викладачами.

Є питання щодо вступу чи потрібна додаткова інформація про програми?

Бронюйте 30-хвилинну консультацію з care-командою SET University. Ми супроводимо та допоможемо на всіх етапах вступної кампанії 2024.
Запланувати консультацію

ЄВІ/ЄФВВ: Все, що потрібно знати

Цього року ЄВІ/ЄФВВ — обовʼязковий етап для магістрів. Усі абітурієнти, крім чинних військовослужбовців та ветеранів, мають скласти ці іспити. Для цього потрібно зареєструватися через приймальну комісію університета. Щоб зареєструватися, заповніть форму нижче, а далі ми з усім допоможемо.
Зареєструватись на ЄВІ/ЄФВВ