Результати Science-to-Market Accelerator
29 / 10 / 24Команда SET University в партнерстві з Українським фондом стартапів та Berkeley Haas Entrepreneurship провели Science-to-Market Accelerator.
Science-to-Market Accelerator — це 4-місячне навчання спрямоване на комерціалізацію наукових розробок, що сприяє створенню нових робочих місць, збільшенню податкових надходжень до державного бюджету та підвищенню конкурентоспроможності української економіки на світовому ринку.
За 20 тижнів наукові ідеї учасників перетворилися на потужні бізнес-проєкти. А самі tech-ентузіасти довели, що українська наука існує не для вивчення теорій, а для розв’язання глобальних проблем.
Програма акселератору завершилася Демо Днем, де команди презентували свої рішення, що мають шанс змінити різні галузі, від агропромисловості до ШІ. Серед проєктів:
→ Dodomu — науково обґрунтоване SAAS-рішення для онлайн діагностики психоемоційного стану;
→ BrownC-Rec — рідкий водорозчинний сорбент для рекультивації ґрунтів, забруднених важкими металами та радіонуклідами;
→ Critical HydroMinerals Calculator — допомагає оцінити проєкти видобутку критичних мінералів з пластових вод нафтових родовищ;
→ Sofia від VeraNet — використовує технології штучного інтелекту для трансформації процесів прийняття бізнес-рішень;
→ WildFiresUA від YourAirTest — моделює шкідливі викиди від заводів та пожеж для моніторингу якості повітря;
→ VitalisLacto — пробіотична закваска для домашніх молочних продуктів;
→ SolarInt — високоефективний сонячний концентратор та тепловий акумулятор для забезпечення будинку теплом та електроенергією.
→ MetersFit — платформа для оцінки та відстеження фізичної форми людини;
Передпосівна обробка насіння “Parostok” — технологічна установка для підвищення врожайності та стійкості насіння за допомогою мікрохвильової технології, рекомендована Міністерством аграрної політики України.
Цей акселератор підтвердив, що українські стартапи мають величезний потенціал для міжнародного успіху. Проєкт відкриває нові горизонти для України у сфері інновацій, стимулюючи економічний розвиток і створення нових можливостей на глобальній арені.