Як пройшов Web Summit 2024: досвід нашої команди
15 / 1 / 25Заявляти про себе в міжнародному просторі — шляхом інновацій, стартапів та прогресивних команд — особлива задача для України. Тому щороку ми долучаємося до державної місії та намагаємося відвідувати найбільші міжнародні події, серед яких — Web Summit.
Цього року президентка SET University, Ірина Вольницька, озвучила важливу тему для майбутнього освіти та ролі інновацій в її розвитку: «До 2030 року ШІ автоматизує близько 15% full-time позицій на ринку. Нам потрібно зосередитися на ре-скілінгу та ап-скілінгу. Вища освіта – це саме те, що формує наш розум, hard та soft навички».
А також підкреслила нюанси галузі: «Найбільша наша проблема — застарілі освітні моделі. Сучасна вища освіта має фокусуватися на критичному мисленні, емпатії та soft скілах. Це можна розвивати, зокрема, завдяки project-based Learning та створенню стартапів».
У панелі Teaching for tomorrow’s jobs разом з Іриною також були представники прогресивних EdTech проєктів та інформаційних продуктів: Андрій Скрипник (CEO Promova), Matthieu Delac (засновник та СЕО SheCodes) та Serena Kutchinsky (Assistant Editor в Sky News).
Також Ірина взяла участь як суддя під час пітчингу стартапів разом із представниками міжнародних компаній. Кожен з півфіналістів мав три хвилини, щоб презентувати свій бізнес.
Переможцем Web Summit PITCH Competition 2024 став освітній технологічний стартап Intuitivo. Він допомагає школам зацифровувати процес оцінювання учнів. Це ще раз підкреслює важливість розвитку освіти та освітніх продуктів для майбутнього нашої планети.
Відвідувати Web Summit — значить говорити про важливі теми, підсвічувати проблеми, знаходити рішення та однодумців. Українська делегація на Web Summit 2024 — це не лише спікери та панелі, а й 24 стартапи зі сфер Al, HealthTech, EdTech, SaaS, E-commerce та FinTech, які продемонстрували потенціал української екосистеми.