Generation H: Bootcamp
Інтенсив для розвитку HealthTech-стартапів: менторство, нетворк та можливість отримати інвестиції
Generation H: Bootcamp
Огляд програми
Цей буткемп — не просто акселераційна програма для стартапів, а колаборація можливостей бізнесу та інтересів сектору охорони здоров’я. Наша велика мета — створити платформу для довгострокового розвитку інноваційних проєктів та надати необхідну підтримку для розвитку індустрії healthtech в Україні та за кордоном.
Ми відберемо 15 стартапів, які протягом 2 тижнів отримають 360° підтримку для розвитку свого продукту — від едвайзингу та нетворку до довгострокового партнерства та грантів. Наприкінці буткемпу на учасників чекає DemoDay — фінальний захід, де найкращі стартапи презентують свої проєкти та отримають можливість знайти інвесторів та партнерів.
Бенефіти програми
НА КОГО МИ ЧЕКАЄМО
Фаундери та команди, які працюють над HealthTech-стартапами
Продукти на стадії MVP/Pre-Seed
ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ
Наявність стартапу / технологічного проєкту на стадії МVP
Щонайменш двоє представників проєкту мають бути готовими до інтенсивного залучення впродовж 2 тижнів
Рівень англійської від Upper-Intermediate
Намір розвивати ваш стартап після навчання: працювати над залученням інвестицій, створенням робочих місць та монетизацією
Готовність бути частиною SET Community
Досвід отримання інвестицій / грантів буде перевагою
Special Prize
Команда-переможець Generation H: Bootcamp отримає грант в розмірі 5000$ на розвиток стартапу.
Програма буткемпу
Day 1: Management & Product
Day 2: Management & Product
Day 3: Experts day
Day 4: Marketing, PR, Communication
Day 5: Networking & Building Partnerships
Day 6: Business Development & Sales
Day 7: Pitching & Team Management
Day 8: Investors Day 1
Day 9: Investors Day 2
Day 10: Final Day
Ментори
Franc Bogovic
Франк наразі є операційним директором finance&invest.brussels. Він керівник венчурного фонду, підприємець, колишній консультант з управління та колишній депутат парламенту, який має значний бізнес-досвід у Європі та Південно-Східній Азії. Вільно володіє нідерландською, французькою та англійською мовами, має професійний досвід роботи з німецькою. Сфери його експертизи включають венчурний капітал, сталий розвиток фінансів, масштабування бізнесу, орієнтацію на клієнта, lean-менеджмент та політику. Він успішно очолював складні процеси трансформації та реструктуризації, відігравав ключові ролі у створенні та відновленні багатьох організацій. Стиль керівництва Франка є поєднанням трансформаційного та ситуаційного підходів, що зосереджені на стимулюванні команд до перевищення цілей і адаптації до унікальних потреб проектів. Захоплений створенням бізнесів, технологіями та новими бізнес-моделями, Франк у січні 2023 року розпочав навчання на заочній програмі Executive MBA в Оксфордському університеті.
Катрін Гейскенс
Як керуюча партнерка в Capricorn Partners (www.capricorn.be), інвестиційній компанії, розташованій у Льовені, Бельгія, Катрін наразі керує венчурними фондами Capricorn Digital & Health, маючи понад 20 років досвіду у сфері венчурного капіталу. Будучи піонеркою в цій галузі, вона особливо цікавиться інвестиційними можливостями в сфері healthtech, які виникають із перетворення даних у практичні інсайти за допомогою технологій штучного інтелекту, цифрових двійників, Інтернету речей (IoT) та науки про дані. Її надихає робота з пристрасними підприємцями.
Катрін була першою жінкою-президенткою BVA (Бельгійської асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій) і протягом десяти років входила до її ради директорів. Крім того, Катрін є членкинею ради VARIO (Фламандська рада з інновацій та підприємництва) та членкинею правління Guberna (Інститут директорів). У 2020 році її було визнано однією з “Inspiring Fifty” Бельгії — нагородою, що відзначає надихаючих жінок-лідерів у технологіях.
Катрін здобула ступінь магістра економіки бізнесу: бізнес-інженерії (КУ Льовен) та має ступінь MBA від Чиказької школи бізнесу (Chicago Booth School of Business) Університету Чикаго. До того, як захопитися венчурним капіталом, Катрін мала коротку кар’єру в банківській справі та управлінському консалтингу, а також працювала в стартапі.
Партнери
FAQ
Чи інвестуєте ви у мій проєкт?
Ні, SET University не інвестує в бізнеси. Проте в межах буткемпу ми долучаємо партнерів, через яких найкращі проєкти можуть залучити інвестиції.
Чи гарантує заповнення заявки потрапляння у буткемп?
Ні, не гарантує. Серед усіх заявок ми оберемо обмежену кількість команд, проєктів та стартапів, котрі зможуть долучитись до програми.
Я маю лише ідею для проєкту в сфері HealthTech — чи можу я брати участь в буткемпі?
Ні, для участі в буткемпі ми розглядаємо учасників з проєктами мінімум на стадії MVP. Якщо у вас є проєкт на стадії ідеї — радимо розглянути наш ідеатон.