
Generation H 2.0: Менторська програма
Інтенсивна програма розвитку та масштабування для HealthTech-стартапів, яка допоможе протестувати ідеї, отримати персональний менторинг, знайти інвесторів.
Generation H 2.0: Менторська програма
Огляд програми
Інтенсивна менторська програма, яка відкриває HealthTech-стартапам доступ до досвіду підприємців, інвесторів та галузевих лідерів. Вона створює унікальні можливості для нетворкінгу та залучення інвестицій через індивідуальний matchmaking з інвесторами. Це реальний шанс прискорити зростання стартапу та стати частиною глобальної HealthTech-спільноти.
8 тижнів активних сесій + 2 тижні шліфування пітчів і співпраць. 15 відібраних команд напрацюють не лише знання і навички, а і deliverables, які демонструють їх прогрес. Програма міститиме персоналізований менторинг, АМА-сесії та краш-тести стартапів. На фінальному DemoDay найкращі стартапи презентують свої проєкти та отримають додаткові можливість знайти інвесторів і партнерів.
Бенефіти програми

наставництво від HealthTech-експертів, які запустили успішні проєкти, та персональний ментор на кожному етапі програми

практичні воркшопи та лекції від лідерів індустрії, щоб прокачати ключові навички для зростання стартапу

інвесторські 1:1 та клієнтський matchmaking

можливість отримати грант на розвиток в розмірі €10000

HealthTech-спільнота: стартапи, бізнеси, ментори, інвестори та міжнародні партнери

доступ до CS & CRM SaaS solution від Zendesk на партнерських умовах
НА КОГО МИ ЧЕКАЄМО

фаундерів та сформовані команди з проєктами у сфері HealthTech

венчурні фонди та корпоративні фонди, ангельські та імпакт-інвестори, зацікавлені у підтримці HealthTech-стартапів

науковці та медична спільнота, яка творить інновації та дослідження
Вимоги для участі у програмі

Наявність стартапу / технологічного проєкту на стадії МVP

Готовність мінімум двох представників проєкту до інтенсивного залучення протягом 3 місяців

Рівень англійської від Upper-Intermediate

Намір розвивати стартап після навчання: працювати над залученням інвестицій, створенням робочих місць та монетизацією

Лише стартапи, які підписали угоду про участь, можуть долучитися до програми

Готовність бути частиною SET Community
Special Prize
Команда-переможець Generation H 2.0: Менторська програма отримає грант в розмірі €10000 на розвиток стартапу.
План програми
Goal Setting & Mentor Introduction
Business Modeling & Product Development
Team Formation & Customer Discovery
Growth Strategies & Marketing
Finance & Fundraising
Crisis Management & Ethical Leadership
User Testing & Pitching
Investor 1:1 & Client Matchmaking
Ментори


Володимир Нерубенко
Серійний HealthTech підприємець
15 років в HealthTech
co-Founder TerraLab
co-Founder Lab24
co-Founder Nasnaga
co-Founder Liki24 Foundation (charity)
Member of advisory board Ukraine EIT

Василь Задворний
Василь Задворний – український фахівець в IT та публічних закупівлях, який здобув популярність як генеральний директор Prozorro, державної платформи для публічних закупівель.
Під його керівництвом з 2016 року Prozorro перетворилася на ефективний та прозорий інструмент контролю за державними закупівлями, який отримав міжнародне визнання.
Після шести років у Prozorro, Василь залишив посаду у 2022 році, та продовжив займатися розвитком нових проєктів. Одним із таких є стартап lilo, запущений у квітні 2024 року разом із іншими відомими українськими підприємцями, зокрема засновником Helsi Самвелом Акобяном.
lilo — це інноваційний сервіс неострахування здоров‘я, орієнтований на профілактику, персоналізовані послуги, такі як чекапи та консультації постійних лікарів, та швидкій і якісний сервіс. Продукт спрямований як на b2b, так і на b2c клієнтів.
Окрім lilo, Задворний активно працює в сфері IT та e-Government, беручи участь у різних стартапах, які сприяють розвитку цифрових послуг в Україні. Його кар’єра сфокусована на створенні продуктів, які покращують життя людей та впроваджують інноваційні підходи в державний і приватний сектори.

Катерина Потапова
Катерина Потапова, MD, MPH — неврологиня, викладачка кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, Директорка з розвитку GMKA та HealUa app з 8-річним досвідом в управлінні відділами міжнародних продажів та клієнтської турботи у сфері медичних послуг та освіти. Катерина керувала мультикультурними командами, забезпечуючи адаптацію під різні ринки, та запустила кілька стратегічних проєктів, що включали створення нових медичних напрямків. Її лідерський підхід базується на розвитку команди та підтримці інновацій, що дозволяє організаціям досягати високих результатів.


Алекса Синячева
Співзасновниця Moeco, консультантка з розвитку стартапів, менторка Techstars, викладає курс підприємництва в SET University. Протягом останніх 15 років Алекса допомагає стартапам вийти на ринок та зростати. Її досвід зосереджений на стадіях від seed до серії А. Як засновниця вона створила покрокову інструкцію з “побудови пітч-деку для залучення фінансування”.
Вона була радницею з питань бізнес-стратегії для кількох стартапів у сферах фінтеху, блокчейну, штучного інтелекту та Інтернету речей. Колишня керівниця відділу розвитку бізнесу в Diginex Limited, Алекса допомагала компанії знаходити американських партнерів та корпоративних клієнтів, шукати хороші технологічні проекти та піклуватися про портфоліо стартапів. Алекса є активною членкинею європейської та американської стартап-спільнот, а також “супер-зв’язком” у технологічній індустрії Кремнієвої долини.
Організатори
FAQ
Чи інвестуєте ви у мій проєкт?
Ні, SET University не інвестує в бізнеси. Проте в межах менторської програми ми долучаємо партнерів, через яких найкращі проєкти можуть залучити інвестиції.
Чи гарантує заповнення заявки потрапляння на менторську програму?
Ні, не гарантує. Серед усіх заявок ми оберемо обмежену кількість команд, проєктів та стартапів, котрі зможуть долучитись до програми та підпишуть угоду про участь.
Я маю лише ідею для проєкту в сфері HealthTech — чи можу я брати участь в менторській програмі?
Ні, для участі в менторській програмі ми розглядаємо учасників з проєктами мінімум на стадії MVP.
Як відбуватиметься програма?
Гібридний формат включає офлайн і онлайн сесії та роботу з командами. Частина активностей програми проходитиме в онлайн-форматі. Також заплановані офлайн-події, на яких представники команд обовʼязково мають бути присутніми.