Майбутні професії в ІТ

Час: 18:00
Реєстрація: До 19 вересня 18:00

Про івент

Запрошуємо вас на онлайн панельну дискусію з провідними експертами в галузях кібербезпеки, штучного інтелекту та блокчейну. Під час зустрічі ми розглянемо ключові питання розвитку професій в ІТ та майбутнього технологічних напрямків. Наші спікери – професіонали та викладачі SET University – поділяться своїм баченням майбутнього індустрії.

Говоритимемо про те, як змінюються професії під впливом сучасних інновацій та чому штучний інтелект не замінить експертів. Розглянемо позитивні та негативні тенденції в кожній із сфер, а також обговоримо, які навички необхідно розвивати, щоб залишатися на піку успіху в ІТ.

Спікери

Олексій Барановський

Президент київського відділення ISACA — Information Systems Audit and Control Association. Понад 15 років досвіду в сфері інформаційної та кібербезпеки, працював в якості Security Analyst, CISO та на дослідницьких позиціях.

Ph.D з інформаційних технологій, асоційований професор в НТУУ “КПІ ім І. Сікорського”, старший викладач у – Blekinge Institute of Technology (Швеція).

Дмитро Кузьменко

Дмитро очолює та контролює команду з 20 ML-інженерів в LITSLINK. Він здобуває ступінь доктора філософії в галузі комп’ютерних наук з фокусом на робототехніку. Як старший викладач Києво-Могилянської академії, Дмитро ділиться зі студентами своїми знаннями в різних підгалузях AI. Він також є частим спікером на заходах, присвячених AI.

Ви дізнаєтесь про

Майбутні виклики та можливості професій в ІТ
Як розвиватимуться кібербезпека, ШІ та блокчейн
Які знання та вміння потрібні, щоб залишатися конкурентним на ринку праці

Коли

19 вересня о 18:00

Формат

Що на вас чекає

Цікава дискусія та конкретні поради від викладачів SET University, що допоможуть вам орієнтуватися в тенденціях ІТ та бути готовими до майбутніх змін.

Як зареєструватися

Натисніть кнопку “Зареєструватися“, і ми надішлемо вам лінк на зустріч через Telegram.

До зустрічі!

Вас може зацікавити

Наступне online event

Cybersecurity Risk Management