Покроковий шлях вступу до SET University.

Покроковий шлях вступу до SET University

Заявка

Залиште заявку на сторінці цікавої вам магістратури і ми допоможем вам пройти весь процес вступу до SET University

Етапи вступу

У 2024 році вступники на основі здобутого ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) (НРК7) та вступники на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра (НРК 6), повинні здавати ЄВІ та ЄФВВ.

Реєстрація вступників

Ви знайдете всю важливу інформацію щодо ЄВІ та ЄФВВ в 2024 році на цій сторінці.

SET University проводить реєстрацію вступників на складання ЄВІ та ЄФВВ в 2024 році.

Дедлайни

Для вступу на магістерські програми SET University необхідно здавати ЄФВВ з Інформаційних технологій.

В рамках вступної кампанії визначені дедлайни для реєстрації вступників на ЄВІ та ЄФВВ. Це граничні можливі строки подачі заяви на реєстрацію в SET University.

🕜 до 16:00 29 травня в рамках Основної сесії

🕜 до 16:00 21 червня в рамках Додаткової сесії

Складання ЄВІ та ЄФВВ

Основна сесія  🕜  24 червня – 15 липня

Додаткова сесія  🕜 31 липня – 14 серпня

У разі успішної реєстрації вступнику буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену у заяві-анкеті. За запитом вступника, SET University направить Оригінал екзаменаційного листка на відділення Нової Пошти, яке обере вступник. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Для зареєстрованих вступників на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. В цьому кабінету буде інформація щодо місця та дати проведення ЄВІ та ЄФВВ для вступників.

Основна сесія  В період між 24 червня та 15 липня вступники повинні здати ЄВІ та ЄФВВ.

Додаткова сесія В період між 31 липня та 14 серпня вступники повинні здати ЄВІ та ЄФВВ.

Реєстрація електронних кабінетів вступників

Основна сесія  🕜  1 липня – 31 жовтня

Додаткова сесія  🕜  1 липня – 31 жовтня

Реєстрація електронних кабінетів вступників на сайті. Завантаження необхідних документів: екзаменаційного листка, диплому, документа, що посвідчує особу.

Реєстрація заяв вступників

Основна сесія  🕜 1 серпня – 22 серпня

Додаткова сесія 🕜 1 вересня – 16 вересня

Вступники подають заяви на вступ в SET University через електронні кабінети.

У 2024 році вступники на основі здобутого ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) (НРК7) та вступники на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра (НРК 6), вступають на магістратуру на основі результатів ЄВІ та ЄФВВ