SET стали партнерами Erasmus+

Доєдналися до ініціативи EnCycLEd від Erasmus+ з поширення обізнаності в кібербезпеці

Про ініціативу

EnCycLEd — трирічний проєкт від Erasmus+, що має на меті підвищити цифрову грамотність студентів, вчителів та викладачів у сфері кібербезпеки.

Ключові цілі проєкту

— підвищити обізнаність викладачів та студентів про потенційні кіберзагрози, кіберризики та можливості кіберзахисту в європейскому інформаційному просторі;

— підтримати інтеграцію кібербезпеки в базову освіту;

— створити безпечне онлайн-середовище для обміну інформацією, досвідом та ресурсами;

— підтримати розвиток основних компетенцій, зокрема — цифрових;

— сформувати мережу для підвищення обізнаності у кібербезпеці (..) на загальноєвропейському та міжнародному рівнях.

Крім того, проєкт допоможе Україні ще міцніше інтегруватися в європейське освітнє середовище та сприятиме досягненню сталого рівня цифрової підготовки в галузі кібербезпеки, що особливо актуально в умовах війни.

«Участь в Erasmus+ Encycled — це про внесок SET University в розвиток та зміцнення кібербезпеки не тільки в Україні, але й в Європі.

У нас є унікальна можливість ділитися релевантним досвідом побудови стійких інформаційних систем та ведення кібервійни. Подібні сценарії та реакції систем просто неможливо змоделювати чи прорахувати заздалегідь. І, враховуючи всі виклики, ми вже зараз можемо і маємо змінювати застарілі уявлення про кібербезпеку й популяризувати цей напрям»
— Ірина Вольницька, президентка SET.

Флоу проєкту

— Project Management — оцінка та моніторинг на основі попередньо визначених етапів та показників ефективності.

— Development of Educational Content on Cybersecurity — аналіз та розробка освітнього контенту з кібербезпеки.

— EnCycLEd Platform — створення безпечної онлайн-платформи для об’єднання та обміну освітніми ресурсами з питань кібербезпеки.

— Piloting and Assessment — робота з освітніми програми з кібербезпеки.

— Dissemination — звітування та просування результатів проекту.

Більше про проєкт тут

Слідуйте за нами в соцмережах, щоб не пропустити останні апдейти.