SET-альтернатива ранковим подкастам

Відкриваємо доступ до записів наших івентів на YouTube

В рамках SET University Community ми регулярно проводимо івенти з різних питань у tech-сфері — від менеджменту команд до UX/UI. Відтепер записи наших івентів можна переглянути на нашому YouTube-каналі у відкритому доступі.

Сьогодні у відкритому доступі вже 9 записів: про people management, стартапи, гранти, UX-дизайн та продажі в кібербезпеці. Радимо підписатися, адже ми регулярно проводимо нові івенти. І традиційно будемо раді лайку-репосту-дзвіночку.

Підписка тут: YouTube-канал SET University Також будемо раді, якщо вирішите доєднатися до нашого ком’юніті: Приєднатися до Discord